BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 25.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

2-1
KAVAKLISPOR

(H) BERAT ULAM
(Y) MEHMET ILDIRI
(Y) EMRECAN AKDEMİR
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
ULUSSPOR

(H) MEHMET ILDIRI
(Y) BERAT ULAM
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) VEDAT PAŞAOĞLU
U-17 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ANAFARTALAR EVRENSEL

1-3
YENİŞEHİR FK

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) ONUR KAHYA
(Y) SEYİTHAN SANCA
(G) HÜSEYİN KENDİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ANAMUR ÖREN ANAMUR BLD

-
TAŞELİ İDMAN YURDU

(H) ALİ TUNÇ
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) BATUHAN SEMERKANT
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR KONAK SPOR

0-6
ÇİFT.ADONİS SPOR

(H) FATİH SOLAK
(Y) METE AKIN
(Y) HÜSEYİN TEKİN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR İDMAN YURDU

10-0
AKDENİZ İÇEL SPOR

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) METE AKIN
(Y) HÜSEYİN TEKİN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE SPOR

1-7
KANAL SPOR

(H) FAHRİ CAN
(Y) ZEYNEP İKİZ
(Y) CELAL ATA
(G) ALİ ŞARAPLI
U-17 02.03.2024
Cumartesi
11:00
ERDEMLİ İLÇE BOYNUİNCELİ SPOR

5-1
ATAKENT GENÇLERBİR.

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
(G) VELAT AKSAL
U-17 02.03.2024
Cumartesi
13:00
ERDEMLİ İLÇE ERDEMLİ ELİT

1-3
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) SERDAR GÖKSU
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
(G) VELAT AKSAL
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

5-1
BERDAN SPOR

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
(G) HÜSEYİN GENÇTÜRK
U-17 02.03.2024
Cumartesi
11:00
KORAY AYDIN Y.MERSİN İDMAN YURDU

5-1
MERSİN DOLUNAY

(H) BATUHAN GİDER
(Y) NUMAN EVGİN
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) ALİ CAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
KORAY AYDIN BAŞARI SPOR

6-1
AKDENİZGÜCÜ

(H) KADİR KARA
(Y) BATUHAN GİDER
(Y) NUMAN EVGİN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KORAY AYDIN KUVAYİ MİLLİYE

3-0
GALATA SPOR

(H) HÜSEYİN BAYKUŞ
(Y) KADİR KARA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) ALİ CAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
S.ALİ TÜRKOĞLU KUVAYİ MİLLİYE

0-2
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) ABDULSAMET EKER
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
12:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
1925 AKDENİZ SPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
(G) MEHMET GÜVEN
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

0-0
BİNEVLER SPOR

(H) BAHA İLHAN
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(Y) SİNAN ERGİN
(G) TUNCER ARSLAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
SUNİ ÇİM ORMANSPOR

0-8
MERSİNTER

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) ALİHAN KAYA
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ ZİRVE

6-1
ATLETİK MERSİN

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ALİHAN KAYA
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
TARSUS 27 ARALIK TARSUS İD.YURDU

0-1
TARSUS SPOR

(H) HASAN ATTAR
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) ALİHAN SOY
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TARSUS 27 ARALIK TARSUS SPOR

2-3
ÇEŞMELİ SPOR

(H) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) ALİHAN SOY
(G) ERDOĞAN YALIM
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
TARSUS ARENA KAVAKLISPOR

-
T.DOĞANYILDIZI

(H) YAVUZCAN ŞİMŞEK
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) METE SEZGİN
(G) MEHMET KORUM
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TAŞUCU TAŞUCU SPOR

2-1
YOL SPOR

(H) BURAK FİLİK
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) ÖZCAN DOĞAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
ANAMUR MUZ MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
ANAMUR MUZ

(H) MUHAMMET KURT
(Y) CELAL ATA
(Y) FURKAN FURMALIOĞLU
BAYANLAR LİGİ 02.03.2024
Cumartesi
12:00
YENİŞEHİR CAMSPOR

1-3
M.MERCANLAR

(H) ALKAN ALTAN
(Y) ZEYNEP BADILLI
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
(G) KEMAL GÜVEN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:30
YENİŞEHİR CAM SPOR

0-3
BAŞARI SPOR

(H) KEREM BURAK ARKIN
(Y) TUĞBA KOÇ
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(G) HİDAYET TEPE
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
TARSUSGÜCÜ

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(Y) KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
(G) KEMAL GÜVEN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
ANAFARTALAR MERSİN DOLUNAY

1-2
TÜRKOCAĞI SPOR

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) MUSTAFA SELİM ÖRGEL
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
Aydıncık İlçe Stadı AYDINCIK SPOR

2-0
TARSUS ÜLKÜ

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) OĞUZHAN TELSİZ
(G) ABİDİN ARSLAN
U-17 03.03.2024
Pazar
12:00
BOZYAZI İLÇE BOZYAZI BLD

1-2
ANAMUR BLD

(H) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(Y) OĞUZHAN TELSİZ
(G) ABİDİN ARSLAN
U-17 03.03.2024
Pazar
11:30
ÇOPURLU ÇİFT.ADONİS SPOR

1-2
AKDENİZGÜCÜ

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ZEYNEP BADILLI
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U-15 03.03.2024
Pazar
13:00
ÇOPURLU ALTIN ÇOCUKLAR

5-1
KARACAİLYAS VET.

(H) FAHRİ CAN
(Y) METEHAN VURAL
(Y) ALİHAN KAYA
U-15 03.03.2024
Pazar
14:30
ÇOPURLU Y.MERSİN İDMAN YURDU

1-1
CAM SPOR

(H) FAHRİ CAN
(Y) METEHAN VURAL
(Y) ALİHAN KAYA
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE SPOR

6-0
TARSUS DEMİR SPOR

(H) MESUT AKKAYA
(Y) ONUR KAHYA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
ERDEMLİ İLÇE BOYNUİNCELİ SPOR

3-2
ERDEMLİ ELİT

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) MUHAMMET KURT
(Y) CELAL ATA
S.LİG 03.03.2024
Pazar
15:00
ESKİ MEZİTLİ MEZİTLİ 33

-
SİLİFKE İD.YURDU MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
SİLİFKE İD.YURDU

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ALİHAN SOY
(Y) MUHAMMET KURT
(G) TUNCER ARSLAN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
HUZURKENT HUZURKENT SPOR

1-2
KANAL SPOR

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
HUZURKENT HUZURKENT SPOR

9-0
TARSUS DEMİR SPOR

(H) ABDULLAH POLAT
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
(G) FARUK ERDOĞAN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
KARGIPINARI KARGIPINARI SPOR

3-4
ERDEMLİ BLD

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(Y) TUĞBA KOÇ
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
KAZANLI M.DEMİR SPOR

5-0
KANARYA SPOR

(H) ABDULLAH AYGÜN
(Y) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) YILMAZ GÜNER
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
13:00
KAZANLI KAZANLI İD.YURDU

8-0
T.GENÇLERBİRLİĞİ

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) İBRAHİM BOZKURT
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
KIRKLAR SIRTI TARSUS GÖKKUŞAĞI

0-2
MUSALLAGÜCÜ

(H) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(Y) NUMAN EVGİN
(Y) HÜSEYİN BAYKUŞ
U-15 03.03.2024
Pazar
13:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
YENİŞEHİR BELEDİYE

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 03.03.2024
Pazar
15:00
KORAY AYDIN DAVULTEPE SPOR

0-3
TOROSLAR BLD

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
11:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇAY SPOR

-
BURHANSPOR

(H) BURAK DOĞRU
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) ALİ ŞARAPLI
SÜPER LİG 03.03.2024
Pazar
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU KUVAYİ MİLLİYE

1-2
ERDEMLİ SPOR

(H) ALİ TUNÇ
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) ALİ ADIGÜZEL
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

2-1
YENİŞEHİR FK

(H) ALİ RIZA ALTUNBAKIR
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) BAHA İLHAN
(G) ALİ ADIGÜZEL
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
SUNİ ÇİM DEMİRTAŞGÜCÜ

0-6
EVRENSEL

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
U-17 03.03.2024
Pazar
13:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ İÇEL SPOR

0-3
YENİŞEHİR KONAK SPOR

(H) KEREM BURAK ARKIN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(G) ALPER ŞİŞMAN
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
SUNİ ÇİM MERSİN DOLUNAY

2-4
TECE LİMONGÜCÜ

(H) SİNAN ERGİN
(Y) KEREM BURAK ARKIN
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
(G) OSMAN ÖZDEMİR
U-17 03.03.2024
Pazar
17:00
SUNİ ÇİM ORMANSPOR

-
M.MEZİTLİ MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
MERSİN MEZİTLİ SPOR

(H) SİNAN ERGİN
(Y) CEM ARAYAN
(Y) HASAN ATTAR
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
19:00
SUNİ ÇİM ÇUKUROVA İD.YURDU

1-4
TOROSLAR KARTAL

(H) CEM ARAYAN
(Y) SİNAN ERGİN
(Y) HASAN ATTAR
(G) MÜKREMİN ÖZEL
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
TARSUS 27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

3-1
REŞADİYE SPOR

(H) KASIM EKİNLER
(Y) ZÜLFİKAR KAÇAR
(Y) EFE GAZİ AK
(G) ERKAN AÇIKGÖZ
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
TARSUS ARENA TARSUS 1923

7-1
ULUSSPOR

(H) ONUR KAHYA
(Y) MESUT AKKAYA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) HÜSEYİN KENDİR
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİLKUYU YEŞİLKUYU SPOR

-
BERDAN SPOR MAÇA ÇIMIYOR İPTAL
BERDAN SPOR

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) CELAL ATA
(Y) YUNUS BAHADIR
(G) VEDAT PAŞAOĞLU
U-14 PLAY OFF 04.03.2024
Pazartesi
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU U-14 A POF 2.Sİ

5-4
B GRUBU 2.Sİ

(H) BAHA İLHAN
U-17 05.03.2024
Salı
15:30
ANAFARTALAR DAVULTEPE SPOR

-
CAMSPOR

(H) EMRE ERAYDIN
(Y) CELAL ATA
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) HİDAYET TEPE
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
ERDEMLİ İLÇE ERDEMLİ BLD

-
Y.MERSİN İDMAN YURDU

(H) BURAK FİLİK
(Y) SİNAN ERGİN
(Y) YUNUS BAHADIR
(G) ÖZCAN DOĞAN
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

-
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) H.HÜSEYİN SÜSLÜ
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
AKDENİZ BELEDİYE

(H) ALKAN ALTAN
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(Y) BATUHAN GİDER
(G) HÜSEYİN GENÇTÜRK
U-15 05.03.2024
Salı
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

-
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) CİHAN AHMET GÖRE
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

-
TARSUS SPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) CİHAN AHMET GÖRE
(Y) KADİR KARA
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U-17 05.03.2024
Salı
18:00
SUNİ ÇİM BAŞARISPOR

-
DEMİRTAŞGÜCÜ

(H) MEHMET ILDIRI
(Y) ALİHAN SOY
(Y) HASAN ATTAR
(G) ATIL GÖKBOĞA
U-17 06.03.2024
Çarşamba
15:00
27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

-
TARSUS SPOR

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) MELİKE ARSLAN
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(G) ATIL GÖKBOĞA
U-17 06.03.2024
Çarşamba
14:00
ANAMUR ÖREN ANAMUR BLD

-
ERDEMLİ BLD

(H) YAVUZCAN ŞİMŞEK
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) MEHMET KORUM
U-15 06.03.2024
Çarşamba
15:00
MİTHATPAŞA T.DOĞANYILDIZI

-
TARSUS 1923

(H) BATUHAN GİDER
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(Y) NUMAN EVGİN
U-17 06.03.2024
Çarşamba
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU YOL SPOR

-
M.DEMİRSPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) MUHAMMET KURT
(Y) ALİHAN SOY
(G) ALİ ADIGÜZEL
U-17 06.03.2024
Çarşamba
13:00
ÜNAL ÜNÜVAR ATAKENT GENÇLERBİR.

-
ERDEMLİ ELİT

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) MEHMET CAN
U-17 06.03.2024
Çarşamba
15:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
BOZYAZI BLD

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) SERDAR GÖKSU
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) MEHMET CAN
U-17 07.03.2024
Perşembe
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
KUVAYİ MİLLİYE

(H) KASIM EKİNLER
(Y) ZÜLFİKAR KAÇAR
(Y) EMRE ERAYDIN
(G) MEHMET GÜVEN
U-17 08.03.2024
Cuma
15:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
ERDEMLİ BLD

(H) BAHA İLHAN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) ABİDİN ARSLAN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

2-1
KAVAKLISPOR

(H) BERAT ULAM
(Y) MEHMET ILDIRI
(Y) EMRECAN AKDEMİR
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
ULUSSPOR

(H) MEHMET ILDIRI
(Y) BERAT ULAM
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) VEDAT PAŞAOĞLU
U-17 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ANAFARTALAR EVRENSEL

1-3
YENİŞEHİR FK

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) ONUR KAHYA
(Y) SEYİTHAN SANCA
(G) HÜSEYİN KENDİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ANAMUR ÖREN ANAMUR BLD

-
TAŞELİ İDMAN YURDU

(H) ALİ TUNÇ
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) BATUHAN SEMERKANT
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR KONAK SPOR

0-6
ÇİFT.ADONİS SPOR

(H) FATİH SOLAK
(Y) METE AKIN
(Y) HÜSEYİN TEKİN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR İDMAN YURDU

10-0
AKDENİZ İÇEL SPOR

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) METE AKIN
(Y) HÜSEYİN TEKİN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE SPOR

1-7
KANAL SPOR

(H) FAHRİ CAN
(Y) ZEYNEP İKİZ
(Y) CELAL ATA
(G) ALİ ŞARAPLI
U-17 02.03.2024
Cumartesi
11:00
ERDEMLİ İLÇE BOYNUİNCELİ SPOR

5-1
ATAKENT GENÇLERBİR.

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
(G) VELAT AKSAL
U-17 02.03.2024
Cumartesi
13:00
ERDEMLİ İLÇE ERDEMLİ ELİT

1-3
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) SERDAR GÖKSU
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
(G) VELAT AKSAL
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

5-1
BERDAN SPOR

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
(G) HÜSEYİN GENÇTÜRK
U-17 02.03.2024
Cumartesi
11:00
KORAY AYDIN Y.MERSİN İDMAN YURDU

5-1
MERSİN DOLUNAY

(H) BATUHAN GİDER
(Y) NUMAN EVGİN
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) ALİ CAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
KORAY AYDIN BAŞARI SPOR

6-1
AKDENİZGÜCÜ

(H) KADİR KARA
(Y) BATUHAN GİDER
(Y) NUMAN EVGİN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KORAY AYDIN KUVAYİ MİLLİYE

3-0
GALATA SPOR

(H) HÜSEYİN BAYKUŞ
(Y) KADİR KARA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) ALİ CAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
S.ALİ TÜRKOĞLU KUVAYİ MİLLİYE

0-2
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) ABDULSAMET EKER
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
12:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
1925 AKDENİZ SPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
(G) MEHMET GÜVEN
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

0-0
BİNEVLER SPOR

(H) BAHA İLHAN
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(Y) SİNAN ERGİN
(G) TUNCER ARSLAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
11:00
SUNİ ÇİM ORMANSPOR

0-8
MERSİNTER

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) ALİHAN KAYA
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
13:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ ZİRVE

6-1
ATLETİK MERSİN

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ALİHAN KAYA
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
TARSUS 27 ARALIK TARSUS İD.YURDU

0-1
TARSUS SPOR

(H) HASAN ATTAR
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) ALİHAN SOY
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TARSUS 27 ARALIK TARSUS SPOR

2-3
ÇEŞMELİ SPOR

(H) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) ALİHAN SOY
(G) ERDOĞAN YALIM
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
TARSUS ARENA KAVAKLISPOR

-
T.DOĞANYILDIZI

(H) YAVUZCAN ŞİMŞEK
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) METE SEZGİN
(G) MEHMET KORUM
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TAŞUCU TAŞUCU SPOR

2-1
YOL SPOR

(H) BURAK FİLİK
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) ÖZCAN DOĞAN
U-15 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
ANAMUR MUZ MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
ANAMUR MUZ

(H) MUHAMMET KURT
(Y) CELAL ATA
(Y) FURKAN FURMALIOĞLU
BAYANLAR LİGİ 02.03.2024
Cumartesi
12:00
YENİŞEHİR CAMSPOR

1-3
M.MERCANLAR

(H) ALKAN ALTAN
(Y) ZEYNEP BADILLI
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
(G) KEMAL GÜVEN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:30
YENİŞEHİR CAM SPOR

0-3
BAŞARI SPOR

(H) KEREM BURAK ARKIN
(Y) TUĞBA KOÇ
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(G) HİDAYET TEPE
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
TARSUSGÜCÜ

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(Y) KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
(G) KEMAL GÜVEN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
ANAFARTALAR MERSİN DOLUNAY

1-2
TÜRKOCAĞI SPOR

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) MUSTAFA SELİM ÖRGEL
(Y) HASAN ALİ AŞKIN
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
Aydıncık İlçe Stadı AYDINCIK SPOR

2-0
TARSUS ÜLKÜ

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) OĞUZHAN TELSİZ
(G) ABİDİN ARSLAN
U-17 03.03.2024
Pazar
12:00
BOZYAZI İLÇE BOZYAZI BLD

1-2
ANAMUR BLD

(H) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(Y) OĞUZHAN TELSİZ
(G) ABİDİN ARSLAN
U-17 03.03.2024
Pazar
11:30
ÇOPURLU ÇİFT.ADONİS SPOR

1-2
AKDENİZGÜCÜ

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ZEYNEP BADILLI
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U-15 03.03.2024
Pazar
13:00
ÇOPURLU ALTIN ÇOCUKLAR

5-1
KARACAİLYAS VET.

(H) FAHRİ CAN
(Y) METEHAN VURAL
(Y) ALİHAN KAYA
U-15 03.03.2024
Pazar
14:30
ÇOPURLU Y.MERSİN İDMAN YURDU

1-1
CAM SPOR

(H) FAHRİ CAN
(Y) METEHAN VURAL
(Y) ALİHAN KAYA
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE SPOR

6-0
TARSUS DEMİR SPOR

(H) MESUT AKKAYA
(Y) ONUR KAHYA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
ERDEMLİ İLÇE BOYNUİNCELİ SPOR

3-2
ERDEMLİ ELİT

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) MUHAMMET KURT
(Y) CELAL ATA
S.LİG 03.03.2024
Pazar
15:00
ESKİ MEZİTLİ MEZİTLİ 33

-
SİLİFKE İD.YURDU MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
SİLİFKE İD.YURDU

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ALİHAN SOY
(Y) MUHAMMET KURT
(G) TUNCER ARSLAN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
HUZURKENT HUZURKENT SPOR

1-2
KANAL SPOR

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
HUZURKENT HUZURKENT SPOR

9-0
TARSUS DEMİR SPOR

(H) ABDULLAH POLAT
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) GÜLÇİN TARSUSLU
(G) FARUK ERDOĞAN
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
KARGIPINARI KARGIPINARI SPOR

3-4
ERDEMLİ BLD

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(Y) TUĞBA KOÇ
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
KAZANLI M.DEMİR SPOR

5-0
KANARYA SPOR

(H) ABDULLAH AYGÜN
(Y) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) YILMAZ GÜNER
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
13:00
KAZANLI KAZANLI İD.YURDU

8-0
T.GENÇLERBİRLİĞİ

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) İBRAHİM BOZKURT
U-15 03.03.2024
Pazar
12:00
KIRKLAR SIRTI TARSUS GÖKKUŞAĞI

0-2
MUSALLAGÜCÜ

(H) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(Y) NUMAN EVGİN
(Y) HÜSEYİN BAYKUŞ
U-15 03.03.2024
Pazar
13:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
YENİŞEHİR BELEDİYE

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
U-15 03.03.2024
Pazar
15:00
KORAY AYDIN DAVULTEPE SPOR

0-3
TOROSLAR BLD

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) RIDVAN CAN DEMİR
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
11:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇAY SPOR

-
BURHANSPOR

(H) BURAK DOĞRU
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) ALİ ŞARAPLI
SÜPER LİG 03.03.2024
Pazar
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU KUVAYİ MİLLİYE

1-2
ERDEMLİ SPOR

(H) ALİ TUNÇ
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) ALİ ADIGÜZEL
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

2-1
YENİŞEHİR FK

(H) ALİ RIZA ALTUNBAKIR
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) BAHA İLHAN
(G) ALİ ADIGÜZEL
U-15 03.03.2024
Pazar
11:00
SUNİ ÇİM DEMİRTAŞGÜCÜ

0-6
EVRENSEL

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
U-17 03.03.2024
Pazar
13:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ İÇEL SPOR

0-3
YENİŞEHİR KONAK SPOR

(H) KEREM BURAK ARKIN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(G) ALPER ŞİŞMAN
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
SUNİ ÇİM MERSİN DOLUNAY

2-4
TECE LİMONGÜCÜ

(H) SİNAN ERGİN
(Y) KEREM BURAK ARKIN
(Y) VOLKAN DEVECİOĞLU
(G) OSMAN ÖZDEMİR
U-17 03.03.2024
Pazar
17:00
SUNİ ÇİM ORMANSPOR

-
M.MEZİTLİ MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
MERSİN MEZİTLİ SPOR

(H) SİNAN ERGİN
(Y) CEM ARAYAN
(Y) HASAN ATTAR
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
19:00
SUNİ ÇİM ÇUKUROVA İD.YURDU

1-4
TOROSLAR KARTAL

(H) CEM ARAYAN
(Y) SİNAN ERGİN
(Y) HASAN ATTAR
(G) MÜKREMİN ÖZEL
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
TARSUS 27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

3-1
REŞADİYE SPOR

(H) KASIM EKİNLER
(Y) ZÜLFİKAR KAÇAR
(Y) EFE GAZİ AK
(G) ERKAN AÇIKGÖZ
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
TARSUS ARENA TARSUS 1923

7-1
ULUSSPOR

(H) ONUR KAHYA
(Y) MESUT AKKAYA
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(G) HÜSEYİN KENDİR
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİLKUYU YEŞİLKUYU SPOR

-
BERDAN SPOR MAÇA ÇIMIYOR İPTAL
BERDAN SPOR

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
(Y) CELAL ATA
(Y) YUNUS BAHADIR
(G) VEDAT PAŞAOĞLU
U-14 PLAY OFF 04.03.2024
Pazartesi
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU U-14 A POF 2.Sİ

5-4
B GRUBU 2.Sİ

(H) BAHA İLHAN
U-17 05.03.2024
Salı
15:30
ANAFARTALAR DAVULTEPE SPOR

-
CAMSPOR

(H) EMRE ERAYDIN
(Y) CELAL ATA
(Y) YILMAZ GÜNER
(G) HİDAYET TEPE
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
ERDEMLİ İLÇE ERDEMLİ BLD

-
Y.MERSİN İDMAN YURDU

(H) BURAK FİLİK
(Y) SİNAN ERGİN
(Y) YUNUS BAHADIR
(G) ÖZCAN DOĞAN
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

-
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) H.HÜSEYİN SÜSLÜ
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
AKDENİZ BELEDİYE

(H) ALKAN ALTAN
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(Y) BATUHAN GİDER
(G) HÜSEYİN GENÇTÜRK
U-15 05.03.2024
Salı
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

-
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
(Y) CİHAN AHMET GÖRE
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

-
TARSUS SPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) CİHAN AHMET GÖRE
(Y) KADİR KARA
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U-17 05.03.2024
Salı
18:00
SUNİ ÇİM BAŞARISPOR

-
DEMİRTAŞGÜCÜ

(H) MEHMET ILDIRI
(Y) ALİHAN SOY
(Y) HASAN ATTAR
(G) ATIL GÖKBOĞA
U-17 06.03.2024
Çarşamba
15:00
27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

-
TARSUS SPOR

(H) MUSTAFA HALİL AY
(Y) MELİKE ARSLAN
(Y) ŞEYMANUR İMİRHAN
(G) ATIL GÖKBOĞA
U-17 06.03.2024
Çarşamba
14:00
ANAMUR ÖREN ANAMUR BLD

-
ERDEMLİ BLD

(H) YAVUZCAN ŞİMŞEK
(Y) BATUHAN BOBUŞ
(Y) METE SEZGİN
(G) MEHMET KORUM
U-15 06.03.2024
Çarşamba
15:00
MİTHATPAŞA T.DOĞANYILDIZI

-
TARSUS 1923

(H) BATUHAN GİDER
(Y) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
(Y) NUMAN EVGİN
U-17 06.03.2024
Çarşamba
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU YOL SPOR

-
M.DEMİRSPOR

(H) ABDULSAMET EKER
(Y) MUHAMMET KURT
(Y) ALİHAN SOY
(G) ALİ ADIGÜZEL
U-17 06.03.2024
Çarşamba
13:00
ÜNAL ÜNÜVAR ATAKENT GENÇLERBİR.

-
ERDEMLİ ELİT

(H) SERDAR GÖKSU
(Y) YUNUS BAHADIR
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) MEHMET CAN
U-17 06.03.2024
Çarşamba
15:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
BOZYAZI BLD

(H) YUNUS BAHADIR
(Y) SERDAR GÖKSU
(Y) BATUHAN SEMERKANT
(G) MEHMET CAN
U-17 07.03.2024
Perşembe
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
KUVAYİ MİLLİYE

(H) KASIM EKİNLER
(Y) ZÜLFİKAR KAÇAR
(Y) EMRE ERAYDIN
(G) MEHMET GÜVEN
U-17 08.03.2024
Cuma
15:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
ERDEMLİ BLD

(H) BAHA İLHAN
(Y) HASAN ATTAR
(Y) EMRECAN AKDEMİR
(G) ABİDİN ARSLAN
BAYANLAR LİGİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BAYANLAR LİGİ 02.03.2024
Cumartesi
12:00
YENİŞEHİR CAMSPOR

1-3
M.MERCANLAR

ALKAN ALTAN
ZEYNEP BADILLI
GÜLÇİN TARSUSLU
KEMAL GÜVEN
S.LİG LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.LİG 03.03.2024
Pazar
15:00
ESKİ MEZİTLİ MEZİTLİ 33

-
SİLİFKE İD.YURDU MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
SİLİFKE İD.YURDU

FIRAT KAÇMAZ
ALİHAN SOY
MUHAMMET KURT
TUNCER ARSLAN
SÜPER LİG LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

0-0
BİNEVLER SPOR

BAHA İLHAN
ÇAĞRI ARISOY
SİNAN ERGİN
TUNCER ARSLAN
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TARSUS 27 ARALIK TARSUS SPOR

2-3
ÇEŞMELİ SPOR

NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
HASAN ATTAR
ALİHAN SOY
ERDOĞAN YALIM
SÜPER LİG 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TAŞUCU TAŞUCU SPOR

2-1
YOL SPOR

BURAK FİLİK
ABDULLAH POLAT
YILMAZ GÜNER
ÖZCAN DOĞAN
SÜPER LİG 03.03.2024
Pazar
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU KUVAYİ MİLLİYE

1-2
ERDEMLİ SPOR

ALİ TUNÇ
BATUHAN BOBUŞ
METE SEZGİN
ALİ ADIGÜZEL
1.KÜME BÜYÜK LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
ULUSSPOR

MEHMET ILDIRI
BERAT ULAM
EMRECAN AKDEMİR
VEDAT PAŞAOĞLU
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

5-1
BERDAN SPOR

HAMİT EREN KIZILDAĞ
MERTCAN DEMİR
KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
HÜSEYİN GENÇTÜRK
1.KÜME BÜYÜK 02.03.2024
Cumartesi
12:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
1925 AKDENİZ SPOR

ABDULSAMET EKER
HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
VOLKAN DEVECİOĞLU
MEHMET GÜVEN
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
HUZURKENT HUZURKENT SPOR

9-0
TARSUS DEMİR SPOR

ABDULLAH POLAT
YUNUS BAHADIR
GÜLÇİN TARSUSLU
FARUK ERDOĞAN
1.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

2-1
YENİŞEHİR FK

ALİ RIZA ALTUNBAKIR
MERTCAN DEMİR
BAHA İLHAN
ALİ ADIGÜZEL
2.KÜME BÜYÜK LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
Aydıncık İlçe Stadı AYDINCIK SPOR

2-0
TARSUS ÜLKÜ

MUSTAFA HALİL AY
HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
OĞUZHAN TELSİZ
ABİDİN ARSLAN
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
13:00
KAZANLI KAZANLI İD.YURDU

8-0
T.GENÇLERBİRLİĞİ

FEVZİ KAYNARPINAR
ABDULLAH AYGÜN
YILMAZ GÜNER
İBRAHİM BOZKURT
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
11:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇAY SPOR

-
BURHANSPOR

BURAK DOĞRU
BATUHAN BOBUŞ
METE SEZGİN
ALİ ŞARAPLI
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
SUNİ ÇİM MERSİN DOLUNAY

2-4
TECE LİMONGÜCÜ

SİNAN ERGİN
KEREM BURAK ARKIN
VOLKAN DEVECİOĞLU
OSMAN ÖZDEMİR
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
19:00
SUNİ ÇİM ÇUKUROVA İD.YURDU

1-4
TOROSLAR KARTAL

CEM ARAYAN
SİNAN ERGİN
HASAN ATTAR
MÜKREMİN ÖZEL
2.KÜME BÜYÜK 03.03.2024
Pazar
15:00
TARSUS 27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

3-1
REŞADİYE SPOR

KASIM EKİNLER
ZÜLFİKAR KAÇAR
EFE GAZİ AK
ERKAN AÇIKGÖZ
U-18 PLAY-OFF LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
ERDEMLİ İLÇE ERDEMLİ BLD

-
Y.MERSİN İDMAN YURDU

BURAK FİLİK
SİNAN ERGİN
YUNUS BAHADIR
ÖZCAN DOĞAN
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KIRKLAR SIRTI TARSUSGÜCÜ

-
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

FIRAT KAÇMAZ
ÇAĞRI ARISOY
EMRECAN AKDEMİR
H.HÜSEYİN SÜSLÜ
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
AKDENİZ BELEDİYE

ALKAN ALTAN
MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
BATUHAN GİDER
HÜSEYİN GENÇTÜRK
U-18 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİR SPOR

-
TARSUS SPOR

ABDULSAMET EKER
CİHAN AHMET GÖRE
KADİR KARA
CAN İÇİNÖZBEBEK
U-14 PLAY OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-14 PLAY OFF 04.03.2024
Pazartesi
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU U-14 A POF 2.Sİ

5-4
B GRUBU 2.Sİ

BAHA İLHAN
U-17 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 08.03.2024
Cuma
15:00
ÜNAL ÜNÜVAR SİLİFKE BELEDİYE SPOR

-
ERDEMLİ BLD

BAHA İLHAN
HASAN ATTAR
EMRECAN AKDEMİR
ABİDİN ARSLAN
U-17 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:30
YENİŞEHİR CAM SPOR

0-3
BAŞARI SPOR

KEREM BURAK ARKIN
TUĞBA KOÇ
GÖKÇE ŞAHİN
HİDAYET TEPE
U-17 07.03.2024
Perşembe
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
KUVAYİ MİLLİYE

KASIM EKİNLER
ZÜLFİKAR KAÇAR
EMRE ERAYDIN
MEHMET GÜVEN
U-17 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ANAFARTALAR EVRENSEL

1-3
YENİŞEHİR FK

MEHMET CAN TAŞKIN
ONUR KAHYA
SEYİTHAN SANCA
HÜSEYİN KENDİR
U-17 03.03.2024
Pazar
13:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ İÇEL SPOR

0-3
YENİŞEHİR KONAK SPOR

KEREM BURAK ARKIN
HASAN ATTAR
ŞEYMANUR İMİRHAN
ALPER ŞİŞMAN
U-17 06.03.2024
Çarşamba
14:00
S.ALİ TÜRKOĞLU YOL SPOR

-
M.DEMİRSPOR

ABDULSAMET EKER
MUHAMMET KURT
ALİHAN SOY
ALİ ADIGÜZEL
U-17 LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE SPOR

1-7
KANAL SPOR

FAHRİ CAN
ZEYNEP İKİZ
CELAL ATA
ALİ ŞARAPLI
U-17 02.03.2024
Cumartesi
11:00
KORAY AYDIN Y.MERSİN İDMAN YURDU

5-1
MERSİN DOLUNAY

BATUHAN GİDER
NUMAN EVGİN
MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
ALİ CAN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
15:00
KORAY AYDIN KUVAYİ MİLLİYE

3-0
GALATA SPOR

HÜSEYİN BAYKUŞ
KADİR KARA
MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
ALİ CAN
U-17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
TARSUS ARENA KAVAKLISPOR

-
T.DOĞANYILDIZI

YAVUZCAN ŞİMŞEK
HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
METE SEZGİN
MEHMET KORUM
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
100.YIL TARSUS BELEDİYE

3-1
TARSUSGÜCÜ

SERDAR GÖKSU
EMRECAN AKDEMİR
KEMAL ALPER ÇİFTCİOĞLU
KEMAL GÜVEN
U-17 03.03.2024
Pazar
11:30
ÇOPURLU ÇİFT.ADONİS SPOR

1-2
AKDENİZGÜCÜ

HASANCAN TAMTEKİN
ZEYNEP BADILLI
BATUHAN SEMERKANT
CAN İÇİNÖZBEBEK
U-17 03.03.2024
Pazar
17:00
SUNİ ÇİM ORMANSPOR

-
M.MEZİTLİ MAÇA ÇIKMIYOR İPTAL
MERSİN MEZİTLİ SPOR

SİNAN ERGİN
CEM ARAYAN
HASAN ATTAR
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
TARSUS ARENA TARSUS 1923

7-1
ULUSSPOR

ONUR KAHYA
MESUT AKKAYA
MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
HÜSEYİN KENDİR
U-17 03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİLKUYU YEŞİLKUYU SPOR

-
BERDAN SPOR MAÇA ÇIMIYOR İPTAL
BERDAN SPOR

HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
CELAL ATA
YUNUS BAHADIR
VEDAT PAŞAOĞLU
U-17 05.03.2024
Salı
15:30
ANAFARTALAR DAVULTEPE SPOR

-
CAMSPOR

EMRE ERAYDIN
CELAL ATA
YILMAZ GÜNER
HİDAYET TEPE
U-17 05.03.2024
Salı
18:00
SUNİ ÇİM BAŞARISPOR

-
DEMİRTAŞGÜCÜ

MEHMET ILDIRI
ALİHAN SOY
HASAN ATTAR
ATIL GÖKBOĞA
U-17 06.03.2024
Çarşamba
15:00
27 ARALIK MUSALLAGÜCÜ

-
TARSUS SPOR

MUSTAFA HALİL AY
MELİKE ARSLAN
ŞEYMANUR İMİRHAN
ATIL GÖKBOĞA
U-17 LİGİ - 10.HAFTA